środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Schował się przed policjantami w... wersalce

2018-05-22 12:37:30 (ost. akt: 2018-05-22 12:47:10)

Autor zdjęcia: KPP

Policjanci operacyjni zatrzymali 24-letniego Daniela B. Mężczyzna był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Elblągu. Ukrywał się w mieszkaniu swojego znajomego. Gdy pod drzwiami pojawili się policjanci, to 24-latek schował się w... wersalce. Ten fortel jednak się nie udał.

Funkcjonariusze nie dali wiary wyjaśnieniom właściciela mieszkania, który najpierw nie chciał otworzyć drzwi, a później, gdy je otworzył, zarzekał się, że nikogo nie ma w mieszkaniu.
— Policjanci znaleźli poszukiwanego 24-latka. Mężczyzna przed policjantami ukrył się w… wersalce. Oprócz 24-latka zatrzymano również jego kolegę. Odpowie on za ukrywanie osoby poszukiwanej — informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

24-latek był poszukiwany do kilkunastu spraw: kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia na terenie Elbląga.
— Spodziewał się zatrzymania i próbował go za wszelką cenę uniknąć. Gdy usłyszał pod drzwiami słowo „policja” schował się do wersalki i ją zamknął. Na zewnątrz wyszedł już w towarzystwie policjantów. Za kradzieże z włamaniem grozi do 10 lat więzienia — dodaje kom. Nowacki.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB