Piątek, 26 lutego 2021. Imieniny Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Zagłosuj na najlepsze przebranie! Wybieramy Miss i Mistera Turbinaliów

2018-05-25 12:17:01 (ost. akt: 2018-05-25 12:50:19)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu potrafią się dobrze bawić. Kolejny raz przekonaliśmy się o tym podczas niedawnych Turbinaliów. Teraz razem z uczelnią ogłaszamy konkurs na najlepsze przebranie podczas tegorocznych Turbinaliów. Czyje przebranie doceniają nasi Czytelnicy? Zagłosuj na Miss i Mistera Turbinaliów!

Konkurs startuje dzisiaj. Głosowanie na najlepsze przebranie, czyli Miss i Mistera Turbinaliów, potrwa do 5 czerwca do godz. 23.59. Jak poprzeć swojego faworyta? W przypadku głosowania Miss Turbinaliów należy wysłać sms pod nr 71160 o treści de.miss.x - gdzie x to numer przypisany konkretnej kandydatce. Głosowanie na Mistera Turbinaliów polega na wysłaniu sms pod nr 71160 o treści de.mister.x - gdzie x to numer przypisany konkretnemu kandydatowi. Listy kandydatów wraz z przypisanymi im numerami znajdziecie poniżej.
Każdy może wysłać dowolną ilość głosów. Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Zapraszamy do zabawy!

Turbinalia 2018 to coroczne święto studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu i okazja do chwili odpoczynku od nauki. W tym roku odbyły się w miniony wtorek i środę. Pierwszego dnia studenci m.in. przemaszerowali przez miasto i spotkali się na wielkim grillowaniu na terenie przy akademiku na ul. Wspólnej.

Regulamin plebiscytu: [url=http://dziennikelblaski.pl/515082,Regulamin-plebiscytu-na-Miss-i-Mistera-Turbinaliow.html]tutaj]