środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Piknik rodzinny za rzeką

2018-06-02 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-01 14:26:21)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Wielkie bańki mydlane, walki sumo, zabawy konstrukcyjne. To tylko część atrakcji jakie przygotowali organizatorzy Pikniku Rodzinnego na Zawodziu.

Impreza startuje 9 lipca (sobota) o godz. 16.00 na terenie Domu Sąsiedzkiego przy ul. Warszawskiej 55.

Już po raz drugi mieszkańcy Zawodzia zapraszają do wspólnej zabawy. Tym razem organizatorami wydarzenia są członkowie i sympatycy dwóch, powstałych w ramach realizacji projektu „Aktywne Zawodzie” Stowarzyszeń: Przystanek Po Sąsiedzku oraz Pozytywne Elblążanki, którzy we współpracy z Domem Sąsiedzkim opracowali własny pomysł na wydarzenie. Będzie bardzo rodzinnie, twórczo i „po sąsiedzku”.

Na wszystkich czekał będzie grill, zatem zachęcamy do przynoszenia ze sobą prowiantu na piknikowy stół oraz kocyków. Na najmłodszych czekają między innymi farbki do malowania buziaków czy gry i zabawy. Zapraszamy również najmłodszych przybyłych gości do świata wielkich baniek mydlanych oraz do zabaw konstrukcyjnych. Dla tych ciut i ciut więcej starszych odbędą się zapasy sumo w strojach oraz warsztaty jogi. A dla całych rodzin warsztat wspólnego szycia, na których powstaną "jaśkowe poduszki’’ zapewniające kolorowe sny.” Impreza jest otwarta, a organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy wszystkich chętnych.
Informacja organizatorów

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB