Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Zaprezentuj się w Aniołowie

2018-06-02 18:00:00 (ost. akt: 2018-06-01 15:14:32)
Aniołowo jest znane m.in. z cyklicznej imprezy Zlot Miłośników Aniołów

Aniołowo jest znane m.in. z cyklicznej imprezy Zlot Miłośników Aniołów

Autor zdjęcia: Marek Murdzia

Mieszkańcy anielskiej wioski tematycznej zapraszają wielbicieli aniołów z miast i wsi, aktywne grupy osób poszukujące pomysłu na swoją wioskę tematyczną, twórców ludowych zakochanych w aniołach oraz osoby zainteresowane kulturą bliską ludzi do wzięcia udziału w XIV Zlocie Miłośników Aniołów w Aniołowie.

Wydarzenie jest okazją do promowania pomysłów, osiągnięć i osób aktywnych społecznie. Termin prezentacji: 14 lipca (sobota) godz. 14:00- 17.30 Miejsce imprezy: Miejsce spotkań plenerowych na terenie wsi Aniołowo. Termin zgłoszenia udziału telefonicznie lub e-mail: do 10 lipca 2018 r. naszeaniolowo@wp.pl,

Organizatorzy zapewniają prezentującym: bezpłatne miejsce na stoisko wystawiennicze, profesjonalne nagłośnienie i ciepły posiłek. Najbardziej liczyć się będą prezentacje tematyczne podczas parady i na stoisku.

Za najciekawsze pomysły przyznane będą nagrody rzeczowe. Twórców ludowych zachęcamy do prowadzenia warsztatów na stoisku: malowania, robótek ręcznych itp. Stoiska należy przygotować w dniu Zlotu do godz.13.00. Mile widziane przebrania za anioły. Dojazd uczestników do Aniołowa na koszt własny.

Informacje: Halina Cieśla tel. 502 396 774.
Informacja organizatorów

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB