Sobota, 6 czerwca 2020. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Ponad 200 tancerzy na scenie! To będzie już ósma taka gala

2018-06-05 10:43:40 (ost. akt: 2018-06-05 10:58:01)
Latino Cocca Cadmans

Latino Cocca Cadmans

Autor zdjęcia: Aleksandra Szymańska

To będzie podsumowanie całego roku pracy. Organizowana po raz ósmy Elbląska Gala Taneczna Cadmans odbędzie się już 17 czerwca w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu.

— Gala jest imprezą podsumowującą roczną pracę dzieci, młodzieży i dorosłych uczęszczających na zajęcia taneczne w Centrum Tańca Cadmans — informuje Aneta Orłowska. — Do tego wielkiego show przygotowuje się ponad 200 tancerzy.

Gala odbędzie się już 17 czerwca (niedziela) w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu (początek o godz. 18). Bilety w cenie 30 zł można kupować w siedzibie centrum przy ul. Królewieckiej 21b.

— Działalność naszego stowarzyszenia stanowi inicjatywę ukierunkowaną na promocję tańca wśród mieszkańców regionu. Zależy nam na promocji i upowszechnianiu zdrowego stylu życia właśnie poprzez taniec, zajęcia ogólnorozwojowe — dodaje Aneta Orłowska z CT Cadmans. — Przez udział w turniejach i konkursach tanecznych oraz poprzez pokazy na imprezach sportowych staramy się wspierać wizję Elbląga jako prężnie się rozwijającego ośrodka w zakresie edukacji tanecznej.

Założycielami CT Cadmans są Aneta i Andrzej Orłowscy, mistrzowie świata formacji, posiadacze najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S".
— Jesteśmy szkołą tańca, która zrzesza około 200 osób biorących udział w różnych formach tanecznych: od baletu klasycznego, przez taniec towarzyski, modern jazz, taniec współczesny, orientalny po taniec nowoczesny, hip-hop, cramp, street dance — informuje Aneta Orłowska.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB