Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Jak nas widzą Rosjanie? Polska-Rosja. Im bliżej, tym dalej?

2018-06-05 21:24:46 (ost. akt: 2018-06-05 21:30:53)
Kaliningrad

Kaliningrad

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Jaki jest obecny stan stosunków polsko-rosyjskich? Czy powinniśmy współpracować z Rosją? Czy relacje polsko-rosyjskie polepszą się przez Mundial? Jak nas widzą Rosjanie? Takie m.in. tematy będą poruszane podczas debaty, która odbędzie się w najbliższy czwartek (07.06) w III Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu.

III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką rosyjską na dyskusję panelową poświęconą relacjom polsko-rosyjskim pt. Polska-Rosja. Im bliżej, tym dalej? Podczas debaty, której głównym celem jest zwalczanie wzajemnych uprzedzeń i stereotypów, zaproszeni goście, czyli dr Barbara Kozak oraz dr Michał Glock, postarają się odpowiedzieć na pytania przygotowane przez moderatorów oraz uczniów III LO w Elblągu.

Jaki jest obecny stan stosunków polsko-rosyjskich? Czy powinniśmy współpracować z Rosją? Czy relacje polsko-rosyjskie polepszą się przez Mundial? Jak nas widzą Rosjanie? To tylko część pytań, jakie zostaną postawione.

Debacie będzie towarzyszyć wystawa prac graficznych uczniów liceum i gimnazjum, które są ilustracją wybranych stereotypów dotyczących Rosji i Rosjan.

Debata odbędzie się w auli III Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Saperów w godz. 11.45-12.45. Wstęp jest bezpłatny.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB