Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Tak było na gali tanecznej Cadmans [zdjęcia]

2018-06-18 08:46:14 (ost. akt: 2018-06-18 08:50:28)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Centrum Tańca Cadmans po raz ósmy zorganizowało galę taneczną, która jest rocznym podsumowaniem pracy dzieci, młodzieży i dorosłych.

Do tego wielkiego show, które w niedzielę odbyło się w Teatrze im. A. Sewruka, przygotowywało się ponad 200 tancerzy.

— Działalność naszego stowarzyszenia stanowi inicjatywę ukierunkowaną na promocję tańca wśród mieszkańców regionu. Zależy nam na promocji i upowszechnianiu zdrowego stylu życia właśnie poprzez taniec, zajęcia ogólnorozwojowe — informuje Aneta Orłowska z CT Cadmans. — Przez udział w turniejach i konkursach tanecznych oraz poprzez pokazy na imprezach sportowych staramy się wspierać wizję Elbląga jako prężnie się rozwijającego ośrodka w zakresie edukacji tanecznej.

Założycielami CT Cadmans są Aneta i Andrzej Orłowscy, mistrzowie świata formacji, posiadacze najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S".
— Jesteśmy szkołą tańca, która zrzesza około 200 osób biorących udział w różnych formach tanecznych: od baletu klasycznego, przez taniec towarzyski, modern jazz, taniec współczesny, orientalny po taniec nowoczesny, hip-hop, cramp, street dance — informuje Aneta Orłowska.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB