Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Gazeta na Lato! Sprawdź o czym piszemy, pobierz e-wydanie

2018-06-23 09:05:28 (ost. akt: 2018-06-23 09:15:38)

Autor zdjęcia: Elwira Kowalska

Właśnie ukazało się pierwsze wydanie bezpłatnej 40-stronicowej „Gazety na Lato”. Mamy nadzieję, że z przyjemnością zapoznacie się z materiałami, które dla Was przygotowaliśmy.

Oczywiście w pierwszym wydaniu "Gazety na Lato" nie mogło zabraknąć zapowiedzi jednej z najważniejszych imprez lata w Elblągu, czyli Dni Elbląga. Przed nami trzy dni wypełnione wieloma atrakcjami. Wśród gwiazd, które wystąpią dla elblążan i ich gości, będzie m.in. Margaret. Wykorzystaliśmy więc okazję, żeby zapytać ją o to, jak spędzi wakacje. Całą rozmowę możecie przeczytać na str. 8.

W „Gazecie na Lato”, która ukaże się razem z piątkowym "Dziennikiem Elbląskim", zaglądamy również na bliskie naszemu sercu Mierzeję Wiślaną, Wysoczyznę Elbląską i oczywiście Żuławy. Podpowiadamy, co warto zobaczyć i jak można ciekawie spędzić tutaj wolny czas.

Piszemy o ciekawych ludziach, znajdziecie tutaj również aktualne informacje z życia Elbląga i nie tylko, a także dział poświęcony edukacji. Ruszamy także z plebiscytem Dziewczyna Lata. A miłośnicy książek powinni zajrzeć na str. 30.

Życzę miłej lektury i już dzisiaj polecam kolejne wydania "Gazety na Lato", które ukażą się 13 lipca oraz 10 sierpnia razem z „Dziennikiem Elbląskim”. Naszą wakacyjną gazetę znajdziecie również w naszej sieci zaprzyjaźnionych punktów: sklepach, punktach informacji turystycznej, urzędach i wielu innych. Będziemy również w Elbląskiej Strefie Kibica, gdy Polacy będą rozgrywali swoje mecze oraz na Dniach Elbląga.
Arkadiusz Kolpert, szef redakcji „Dziennika Elbląskiego”

Bezpłatne wydanie można pobrać tutaj >>> gazeta-na-lato-numer1-475455

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB