Kukiz"15 w piątek przedstawił swojego na prezydenta Elbląga. To Stefan Rembelski, elbląski przedsiębiorca.
Stefan Rembelski już kilkakrotnie, z ramienia różnych partii i ugrupowań, startował na urząd prezydenta Elbląga. W 2002 r. był m.in. liderem komitetu wyborczego “Czysta lista” i kandydatem tego ugrupowania na fotel włodarza miasta. W 2010 r. startował na ten sam urząd z ramienia Socjaldemokracji. Rembelski chciał także zasiadać w Radzie Miejskiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!