Trzech kandydatów oficjalnie ogłosiło, że w nadchodzących wyborach samorządowych zamierzają ubiegać się o fotel prezydenta Elbląga. Są to (kolejność alfabetyczna): Michał Missan, Jerzy Wilk i obecnie urzędujący prezydent Witold Wróblewski. Kto Waszym zdaniem wygra ten wyścig? Weź udział w sondzie.
Oni zmierzą się w wyścigu o fotel prezydenta ElblągaChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!