środa, 13 listopada 2019. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Wypadek Marty Gałuszewskiej w drodze na koncert

2018-08-27 12:44:52 (ost. akt: 2018-08-27 12:49:54)
Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Pochodząca z Elbląga wokalistka Marta Gałuszewska (24 l.) miała wypadek samochodowy w drodze na koncert w Kętrzynie. Na szczęście wokalistce i jej zespołowi nic poważnego się nie stało. — Dla mnie to prawdziwy cud — wyznała na swoim profilu na Facebooku.

Marta Gałuszewska rozgłos zyskała dzięki udziałowi i wygranej w ósmej edycji telewizyjnego programu "The Voice of Poland". Od tamtej pory jej kariera nabiera rozpędu.

W sobotę (25.08) wokalistka miała wystąpić w amfiteatrze w Kętrzynie. Niespodziewanie jednak koncert został odwołany. Okazało się, że w drodze na koncert Gałuszewska uległa wypadkowi. O tym zdarzeniu poinformował managment Marty na jej oficjalnym profilu na Facebooku
— W dniu dzisiejszym samochód Marty i jej zespołu wziął udział w zdarzeniu drogowym. Z przykrością informujemy, że w związku z koniecznością odbycia niezbędnych badań lekarskich zaplanowany na dziś wieczór koncert w Kętrzynie nie odbędzie się — napisano.

Wokalistka wraz ze swoimi muzykami trafiła na obserwację do szpitala. Skończyło się na strachu i kilku siniakach. W kolejnych wpisach na Facebooku artystka dziękowała swoim fanom za wsparcie i zapewniła, że ona i zespół czują się dobrze.
— Jesteśmy poobijani, ale cali. Mieliśmy niesamowicie dużo szczęścia z Hubertem pomimo tak złej pogody, dla mnie to prawdziwy cud — napisała.

Już w niedzielę Marta Gałuszewska bez przeszkód wystąpiła na koncercie w Kielcach.

Marta Gałuszewska urodziła się w Elblągu, ma 24 lata. Śpiewu uczyła się w tutejszym Młodzieżowym Domu Kultury. Mieszkała m.in. w Trójmieście, gdzie ukończyła amerykanistykę I stopnia. Śpiewała na ulicy i w lokalach Trójmiasta i okolic. Kilka lat temu razem z drużyną Ryszarda Rynkowskiego, reprezentującą Elbląg, dotarła aż do finału programu "Bitwa na głosy". Z zespołem The Nowhere próbowała także swoich sił w „Must be the music”. Jest finalistką ostatniej edycji The Voice of Poland. Od tej wygranej jej muzyczna kariera nabrała ogromnego przyspieszenia. Prywatnie kocha podróże, bo to one powodują, że nabiera oddechu.
as

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB