Sobota, 20 kwietnia 2019. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Firma z Elbląga z nagrodą marszałka województwa

2018-10-16 10:09:49 (ost. akt: 2018-10-16 10:12:00)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Krem produkowany na bazie śluzu ze ślimaka elbląskiej firmy Polish Snail Holding został uznany za najlepszy produkt lokalny w konkursie Żagle Warmii i Mazur.

Wczoraj poznaliśmy tegorocznych laureatów nagrody marszałka województwa warmińsko-mazurskiego. Żagle Warmii i Mazur to symbol piękna, potęgi i prestiżu.

— Siły pozwalającej sterować ku obranemu celowi — mówił marszałek Gustaw Marek Brzezin. — Chcemy wyróżniać tych, którzy stanowią wzór do naśladowania.

W kategorii Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur, w podkategorii produkt lokalny główna nagroda powędrowała do firmy Polish Snail Holding Damian Gajewski i Wspólnicy Sp. j. z Elbląga za Molluscoo Multi Effect Snail Cream 20%. Delikatna formuła kremu oparta jest na naturalnych składnikach aktywnych zawartych w śluzie ślimaka. Kosmetyki produkowane są w Elblągu.

— Ta nagroda pomoże nam rozwinąć skrzydła. Liczymy, że dzięki „Żaglom Warmii i Mazur” wzrośnie zainteresowanie naszymi produktami i nawiążemy szerszą współpracę z kontrahentami — mówi Damian Gajewski, prezes spółki produkującej krem.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB