Prezes PiS Jarosław Kaczyński, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk oraz poseł PiS Jerzy Wilk z Elbląga zakopali we wtorek na Mierzei Wiślanej ostatni słupek geodezyjny wyznaczający granicę kanału żeglugowego, jaki ma zostać wybudowany w gminie Sztutowo.
Na finiszu kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, odwiedził Mierzeję Wiślaną. Tutaj na plaży na terenie gminy Sztutowo we wtorek (16.10) razem z ministrem gospodarki śródlądowej Markiem Gróbarczykiem i posłem Jerzym Wilkiem, kandydatem PiS na prezydenta Elbląga, zakopali „ostatni słupek geodezyjny”, który wyznacza obszar, na którym ma powstać kanał żeglugowy. Stało się tak, chociaż inwestycja nie ma jeszcze pozwolenia na budowę.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!