Piątek, 5 czerwca 2020. Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Noc grozy i horrorów w Multikinie. Mamy dla Was zaproszenia!

2018-10-19 09:00:00 (ost. akt: 2018-10-19 09:17:45)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to coroczne święto horrorożerców. W tym roku w ostatni piątek października miłośnicy mocnych wrażeń zobaczą na wielkim ekranie, również w Multikinie w Elblągu, aż cztery mrożące krew w żyłach filmy grozy, które w ostatnich miesiącach weszły do kin, w tym przedpremierowy pokaz horroru „Suspiria”.

Z mroku kinowych sal wyłonią się przepełnione złem i przyprawiające o dreszcze historie, wyjdą na jaw skrywane przez lata, przerażające sekrety, a mordercze byty i nienawistne demony nie znajdą litości wobec swych ofiar. Mrok, krew, zło, krzyk, łzy i strach, wszystko to w tę jedyną w roku, legendarną noc.

Podczas Maratonu Grozy i Horrorów zostaną zaprezentowane cztery przerażające filmy grozy: przedpremierowo „Suspiria”, premierowo „Ghostland”, „Mrok” i „Przebudzenie dusz”. Maraton w elbląskim Multikinie w Centrum Handlowym Ogrody przy ul. Płk. Dąbka rozpocznie się 26 października o godz. 22, a zakończy 27 października około godz. 6.

Dla naszych Czytelników mam trzy pojedyncze zaproszenia na ten maraton. Żeby zdobyć jedno z nich, należy wysłać sms pod nr 72051 i w jego treści napisać trzy słowa, które kojarzą się nam z horrorem - treść sms to de.mf.odpowiedź.
Koszt jednego sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi. Na sms-y czekamy do 24 września do godz. 23.59. Zaproszenia trafią do autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Regulamin konkurs na www.dziennikelblaski.pl.

• Suspiria
Specjalny pokaz przedpremierowy (film wchodzi do kin 2 listopada). Najnowsze dzieło producentów filmów "Czarny łabędź", "Wyspa tajemnic" i "Zodiak", bazujący na słynnym horrorze z 1977 roku, który odmienił współczesne kino grozy. Rosnące napięcie i specyficzna, gęsta atmosfera wprowadzają widza w stan ciągłego niepokoju.

• Mrok
Specjalny pokaz premierowy! Klimatyczny i niepokojący film grozy łączący elementy kina zombie i opowieści o duchach. To film ukazujący wielowymiarowy mrok - ciemne i przerażające scenerie, makabryczne zbrodnie oraz wewnętrzny mrok ludzkich dusz.

• Ghostland
Pascal Laugier powraca z niezwykle realistycznym horrorem dla widzów o mocnych nerwach. Psychodeliczne i makabryczne kino grozy, pozostawiające widza w szoku i głębokim przerażeniu.

• Przebudzenie dusz
Nastrojowy horror żonglujący konwencjami kina grozy, z wybitną grą aktorską i rewelacyjnie skonstruowaną historią. Atmosfera ciągłego zagrożenia, napięcie wgniatające w fotel, zaskakujące zwroty akcji, a do tego czarny humor. Doskonałe kino, które nie tylko straszy, ale również intryguje i wciąga.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB