W środę po południu oficjalnie otwarto ruch na nowej trasie S7 z Elbląga do Gdańska. Budowa tego odcinka drogi trwała prawie trzy lata.
W środę po południu 40-kilometrowym odcinkiem nowej trasy S7 z Gdańska do Elbląga przejechali pierwsi podróżni. Po trzech latach budowy do użytku oddane zostały jezdnie główne, węzły oraz most na Wiśle w Kiezmarku. Oficjalna uroczystość odbyła się w Jazowej, uczestniczyły w niej m.in. przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, władze województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego, parlamentarzyści oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!