środa, 17 lipca 2019. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Remont ulicy Kościuszki. Tu spodziewaj się utrudnień w ruchu

2018-11-08 13:44:07 (ost. akt: 2018-11-08 13:50:18)

Autor zdjęcia: Pixabay

Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Komunalnych rozpoczyna remont ulicy Kościuszki na odcinku od ul. Marymonckiej do rzeki Kumieli. Na około 300-metrowym odcinku ulicy wymieniona zostanie nawierzchnia warstwa jezdni.

Jak informuje Urząd Miejski w Elblągu, prace będą prowadzone bez zamykania ruchu, ale czasowo ruch na tym odcinku ul. Kościuszki może odbywać się wahadłowo.

Na zakres prac składa się nie tylko wylanie nowej nawierzchni, ale także m.in. regulacja części istniejących krawężników, miejscowa wymiana podbudowy z kruszywa łamanego, a także odtworzenie oznakowania poziomego. Prace mają się zakończyć do 28 listopada.

Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Komunalnych przystąpiło również do kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Królewiecką na rondo.
— Wykonawca wykonuje frezowanie nawierzchni jezdni na istniejących wlotach skrzyżowania i przystępuje do wykonania krawężników wysp kanalizujących. W związku z prowadzonymi pracami nastąpić mogą utrudnienia w ruchu w obrębie skrzyżowania — informuje Urząd Miejski w Elblągu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB