Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Kto zostanie Filantropem Roku?

2018-11-18 12:00:00 (ost. akt: 2018-11-17 19:20:06)
Gala Filantrop Roku

Gala Filantrop Roku

Autor zdjęcia: Anna Dawid

Podczas Gali Fundacji Elbląg, która odbędzie się zostanie rozstrzygnięta XVIII edycja Konkursu o tytuł Filantropa Roku

Tradycją stało się już, że coroczna Gala Fundacji Elbląg jest okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym. Zwyczajem jest też część rozrywkowa, którą zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas tegorocznej uroczystości wystąpią Ryszard Rynkowski i inni elbląscy artyści.

Podczas Gali Fundacji Elbląg zostanie rozstrzygnięta XVIII edycja Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Poznamy, zatem firmę lub osobę, która w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej oraz osób prywatnych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Następnym punktem uroczystości będą wyniki XV edycji Konkursu Literackiego. Poznamy, więc laureatów dwóch kategorii konkursu: Elbląskiej Książki Roku i Elbląskiego Rękopisu Roku.

Tradycyjnie podczas wydarzenia część rozrywkową zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas Gali wystąpi Ryszard Rynkowski, Paulina Hebel oraz Damian Bojanowski.

Wydarzenie będzie także okazją do wsparcia dalszych działań organizacji. Przed uroczystością będzie można nabyć pocztówki okolicznościowe z monetą 2-złotową z Bramą Targową, z których dochód zostanie przeznaczony na stypendia dla uzdolnionych młodych osób oraz niepełnosprawnych z Elbląga i powiatu elbląskiego.

XVIII Gala Fundacji Elbląg odbędzie się 25 listopada br. o godz. 17.00 w gościnnych murach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w uroczystości zachęcamy do kontaktu z biurem Fundacji Elbląg (ul. Zw. Jaszczurczego 17, tel. 55 236 98 88) w celu nabycia cegiełek (wejściówek), dostępnych w kwocie 20 zł, z których dochód również zostanie przeznaczony na wspomniany wyżej cel.
Informacja Fundacji Elbląg

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. SPA #2626797 | 78.88.*.* 19 lis 2018 11:21

    A ta m. w czerwonym jako filantrop? Filantrop kojarzy mi się z pomocą która wypływa z wnętrza człowieka i jest bezinteresowna a tym czasem ta pani była radna i to ze pomagała to jej psi obowiązek bo się do tego zobowiązała startując na radną .Wszedzie musi się pchac ? Czy jakiś interes przy tym. Czy może dała jakiś grosz -swój grosz ludziom ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz