Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Dwanaście złotych medali elbląskich tancerzy

2018-11-19 13:06:02 (ost. akt: 2018-11-19 13:09:53)

Autor zdjęcia: arch. EKT Jantar

Bardzo dobrze spisali się w miniony weekend tancerze Elbląskiego Klubu Jantar.

W miniony weekend tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar udział wzięli w zawodach rozegranych w Kolbudach i Olsztynie. Wynikiem jest 12 złotych, 12 srebrnych i 14 brązowych medali oraz uzyskanie przez parę awansu do klasy C.

W sobotę w Kolbudach odbył się XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Latino Cafe Cup – Grand Prix Polski EKS. W turnieju udział wzięli młodsi i starsi elbląscy zawodnicy, którzy spisali się na medal.

Wyniki

8-9F:
1 miejsce - Konrad Śliwa i Hanna Buczek
3 miejsce - Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk

10-11F:
2 miejsce - Filip Smolarek i Otylia Walińska
3 miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich

10-11E kombinacja 6T
2 miejsce - Bartosz Woliński i Maja Konarzewska
3 miejsce - Mariusz Zamiara i Amelia Saryk

12-13D Standard
2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa
3 miejsce - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska

12-13D LATIN
2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa

12-13C LA
3 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

14-15D Standard
3 miejsce - Michal Dreger i Kinga Sokalska

GPP Dorośli Open ST
7 miejsce – Grzegorz Ślusarski i Paulina Karpińsk

W niedzielę, 18 listopada w Olsztynie odbyły się turniej - Roztańczona Warmia i Mazury, w ramach którego rozegrany został ogólnopolski turniej punktowy oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Wyniki

10-11F
1 miejsce - Tomasz Sokół i Kornelia Wasiłyszyn
3 miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich

12-13 G
1 miejsce – Jurand Kuźniarski i Zuzanna Daraszkiewicz

12-13E
1 miejsce - Oskar Penke i Dominika Rybska

12-13D ST
2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa -> Awans do klasy C w standardzie

12-13D LA
2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa

14-15D ST
1 miejsce - Wiktor Walczak i Julia Skwira
2 miejsce - Michał Dreger i Kinga Sokalska

14-15D LA
2 miejsce - Wiktor Walczak i Jullia Skwira

14-15C ST
3 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska


Wyniki z Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego

MW Dzieci Starsze ST
2 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa
3 miejsce - Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska

MW Dzieci Starsze LA
2 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa
3 miejsce - Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska

MW Juniorzy Młodsi ST
1 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska
3 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa

MW Juniorzy Młodsi LA
1 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

MW Juniorzy Starsi ST
1 miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko
3 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska

MW Juniorzy Starsi LA
1 miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko
3 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska

MW Młodzież ST
2 miejsce - Mateusz Bernad i Marianna Karman
3 miejsce - Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska

MW Dorośli ST
1 miejsce - Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska

MW Dorośli LA
1 miejsce - Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska
Informacja CSE Światowid

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB