Poniedziałek, 12 kwietnia 2021. Imieniny Juliusza, Lubosława, Wiktoryny

Nagrody marszałka dla pracowników socjalnych. Także dla osób z Elbląga i Pasłęka

2018-11-19 14:54:06 (ost. akt: 2018-11-19 15:13:02)

Autor zdjęcia: arch. WMUW

Edward Julian Rysztowski, Izabela Siemiątkowska oraz Warsztat Terapii Zajęciowej im. Matki Teresy z Kalkuty to osoby i instytucje wyróżnione z naszego regionu przez marszałka województwa warmińsko-mazurskiego z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Marszałek województwa warmińsko–mazurskiego Gustaw Marek Brzezin z okazji Dnia Pracownika Socjalnego przyznał nagrody oraz wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.

Wśród nagrodzonych znalazł się ksiądz Edward Julian Rysztowski, przewodniczący Stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN Oddział w Elblągu oraz Izabela Siemiątkowska, zastępca dyrektora Miejsko–Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pasłęku.

Nagrodę zespołową otrzymał też Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty w Elblągu.

Uroczystość odbyła się 15 listopada w zamku w Olsztynie. W spotkaniu uczestniczyli m.in. prezydenci, burmistrzowie, starostowie, wójtowie województwa warmińsko–mazurskiego, przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy i integracji społecznej, organizacji pozarządowych województwa warmińsko–mazurskiego.
daw

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kama #2627514 | 80.51.*.* 20 lis 2018 11:00

    A w Powiecie cisza........

    ! - + odpowiedz na ten komentarz