Wtorek, 21 maja 2019. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Porozmawiajmy o przemijaniu

2018-11-19 15:18:34 (ost. akt: 2018-11-19 15:22:59)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

Początek listopada to czas, kiedy wspominamy tych, których z nami już nie ma. Właśnie przemijaniu będzie poświęcone spotkanie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę w kościele Bożego Ciała przy ul. Robotniczej w Elblągu.

— Dla nas, Polaków, szanujących i przeżywających święto Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny listopad jest czasem szczególnej refleksji. Wpisując się w ten czas i przestrzeń ducha 25 listopada w kościele Bożego Ciała w Elblągu przy ul. Robotniczej 29 odbędzie się spotkanie panelowe pt. Porozmawiajmy o przemijaniu — informują organizatorzy ze Wspólnoty Życia, działającej przy kościele Bożego Ciała. — W spotkaniu gościnnie wezmą udział Anna Zalewska, psycholog elbląskiego hospicjum, współprowadząca grupę wsparcia dla osób w żałobie oraz ks. Artur Radacki, doktor psychologii, współprowadzący grupę wsparcia dla osób w żałobie, proboszcz kościoła Wszystkich Świętych w Elblągu. Organizatorem spotkania jest Wspólnota Życia działająca przy kościele Bożego Ciała, która serdecznie zaprasza.

Zaplanowane na najbliższą niedzielę spotkanie rozpocznie się o godz. 16.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ORotighotigh #2628127 | 93.105.*.* 21 lis 2018 04:59

    Właśnie o przemijaniu,listopad jest takim miesiącem,ale zajrzyjmy do sieciówek i nie tylko,tam już stoją choinki,wystawy już bożonarodzeniowe..w telewizji reklamy świąteczne...czego sie nie robi dla biznesu,już nie ma tej magi świat co kiedyś...

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz