Piątek, 5 czerwca 2020. Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Nietypowy spektakl w klubie Mjazzga

2018-11-24 14:00:00 (ost. akt: 2018-11-23 15:32:56)

Autor zdjęcia: arch. klubu Mjazzga

W niedzielę (25.11) klub Mjazzga zaprasza przygodę z Teatrem Improwizacji Nie Oczekuj. To okazja na doświadczenie nietypowego spektaklu.

Teatr Improwizacji Nie Oczekuj to grupa zajmująca się spektaklami improwizacji teatralnych. Grają krótsze, bądź dłuższe historie, które nie posiadają scenariusza oraz przed rozpoczęciem występu nie mają żadnych założeń względem bohaterów i fabuły. Wychodzą na scenę i starają się stworzyć opowieść, która zaciekawi widza, chwyci go za serce, zostawi z rozdziawionymi ustami. W których widz utożsami się z bohaterem, a po występie powie: „WOW!”.

Jednak do stworzenia takiego widowiska niezbędny jesteś Ty, widz. Ponieważ bez Ciebie "Nie Oczekuj" są tylko grupką ludzi. Natomiast z tobą są spektaklem. Więc chodź, stworzyć razem z nimi to, co już nigdy więcej się nie powtórzy.

Grupa Nie Oczekuj zajmuje się improwizacjami teatralnymi od 1,5 roku. Ćwiczyli u tak wielu wspaniałych trenerów improwizacji, że nie sposób ich wymieniać, ponieważ zapadł by zmrok (chyba, że jest zmrok, wtedy wzeszło by słońce) i każdy kto to czyta, zamknął by powieki i powolutku zasnął.

Mjazzga 25-11-2018 godz. 19:00, bilety w cenie 10 zł.
Informacja klubu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB