Pochodząca z Elbląga Dominika Figurska w środę spotkała się z młodzieżą z elbląskich szkół średnich podczas rekolekcji, które odbywają się w jej rodzinnym mieście. — Pan Bóg pisze takie scenariusze, o jakich nam by się nie śniło. Trzeba mu zawierzyć — przekonywała.
W Elblągu od wtorku do piątku trwają rekolekcje "Przebuduj to w sobie" dla uczniów elbląskich szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorzy spodziewają się, że weźmie w nich udział około 2000 osób, co powoduje, że jest to jedno z większych tego typu wydarzeń w Polsce. Rekolekcje odbywają się w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej.Trzeba oddać się całkowicie panu Bogu. Jak są jakieś trudności, bo one zawsze będą, to mówię sobie: słuchaj, pan Bóg dopuszcza te wszelkie trudności dla twojego dobra. Panie Boże, prowadź. (...) Pan Bóg pisze takie scenariusze, o jakich nam by się nie śniło.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!