Poniedziałek, 26 sierpnia 2019. Imieniny Ireneusza, Konstantego, Marii

Zapraszają na niecodzienne, grudniowe wieczory. W stajenkowym klimacie

2018-11-29 11:30:41 (ost. akt: 2018-11-30 13:13:50)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Fundacja Końskie Zdrowie zaprasza w grudniu na niedzielne popołudnia przy kominku, w swobodnej atmosferze i w świątecznym stajenkowym klimacie, więc ubierzcie swetry świąteczne i ciepłe obuwie.

— Przygotowaliśmy cykl spotkań kreatywnych w kolejne trzy niedziele grudnia. Zaczynamy w najbliższą niedzielę (2.12). Chcemy spędzić miło czas i cieszyć się przygotowaniami świątecznymi w wolnym tempie — informuje Ewa Obrycka z Fundacji Końskie Zdrowie. — W każdym tygodniu przygotujemy materiały do zrobienia innego dzieła, zaczynamy od wianków adwentowych, więc czekamy z szyszkami. Następnym tematem spotkania będą ozdoby na choinkę i kartki świąteczne, a ostatnim – ozdabianie pierniczków.

Warsztaty odbędą się 2, 9 i 16 grudnia w godz. 14-17 na terenie Fundacji Końskie Zdrowie przy ul. Okólnik.

Organizatorzy zapewniają materiały do wykonania naturalnych świątecznych ozdób, gorącą, korzenną herbatę i poczęstunek.
— Można zostawić dzieci pod naszą opieką lub rodzinnie w dowolnej konfiguracji. Na pewno kucyk odwiedzi nasz warsztat, a wy zabierzecie ozdoby do domów — dodaje Ewa Obrycka.

Udział w zajęciach jest odpłatny (30zł od osoby) i w całości przeznaczany jest na realizację celów statutowych Fundacji Końskie Zdrowie w Elblągu. Liczba miejsc ograniczona, zapisy przez konto fundacji na Facebooku (tutaj) lub mailowo pod adresem fkz@elblag.com.pl 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB