— Jest śliczna, zielona, świeża, pachnąca. Będzie pięknie nam zdobiła mieszkanie podczas świąt — mówiła w piątek pani Teresa z Elbląga. Była wśród kilkudziesięciu osób, które tego dnia odebrały choinkę od "Dziennika Elbląskiego". Wszystko to transmitowaliśmy na żywo na naszym koncie na Facebooku.
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Nasza redakcja, podobnie jak przed rokiem, zorganizowała akcję promocyjną, podczas której można było otrzymać świeżą i pachnącą choinkę prosto z Nadleśnictwa Elbląg. Wystarczyło jedynie zakupić piątkowe wydanie "Dziennika Elbląskiego". Na naszych Czytelników czekaliśmy przy sklepie Społem PSS Elbląg przy ul. Robotniczej 185.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!