Nawet dożywocie grozi 55-letniej Barbarze K. oskarżonej o zabójstwo swojego partnera, Dariusza S. Do tragedii doszło 10 kwietnia tego roku, w jej mieszkaniu. Mężczyzna został ugodzony nożem i się wykrwawił. Kobieta nie przyznaje się do winy.
Przed Sądem Okręgowym w Elblągu w środę (19.12) ruszył proces 55-letniej elblążanki, Barbary K. Prokuratura oskarża ją o zabójstwo jej partnera Dariusza S. (53 l.). Do tego tragicznego zdarzenia doszło 10 kwietnia tego roku w mieszkaniu Barbary K. przy ul. Brzozowej w Elblągu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!