Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Elbląg szykuje się do sylwestrowej zabawy!

2018-12-31 09:44:32 (ost. akt: 2018-12-31 09:46:58)

Na placu przed katedrą jest już scena, na której wieczorem wystąpi zespół 4 Dreamers. Sylwestrowa zabawa na Starym Mieście startuje o godz. 22.

— Zapraszamy na plac przy katedrze, by wspólnie powitać 2019 rok. Miejska zabawa sylwestrowa startuje o godz. 22. Na początek dyskoteka, którą poprowadzi DJ Mike Weed. Około godz. 23:15 na scenie pojawią się gwiazdy wieczoru 4Dreamers — informuje Łukasz Mierzejewski z zespołu prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

4 Dreamers to najmłodszy polski boys band – został założony w 2018. W skład zespołu wchodzą uczestnicy programu The Voice Kids: Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Tomasz Gregorczyk oraz elblążanin Maksymilian Więckowski. Koncert zakończy się chwilę przed północą, aby prezydent Elbląga mógł złożyć życzenia mieszkańcom.
Punktualnie o północy w niebo wystrzelą fajerwerki, a następnie zapraszamy na dalszy ciąg dyskoteki - DJ Mike Weed będzie grał do godz. 1:00.

— Ciężko wyobrazić sobie powitanie Nowego Roku bez tradycyjnego toastu szampanem. W związku z tym zachęcamy do wzięcia udziału w sylwestrowym konkursie butelkowym. Po wzniesionych toastach, puste butelki należy wrzucić do specjalnie oznakowanego pojemnika, stojącego na placu przy katedrze. Tuż obok pojemnika będzie urna, do której będzie można wrzuć kupon ze swoimi danymi (imię, nazwisko, nr telefonu) — informuje Łukasz Mierzejewski.

Około godz. 0:45 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i losowanie szczęśliwców. Nagrodami w sylwestrowym konkursie butelkowym są gadżety.
red.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB