Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Niech żyje bal! Tak na studniówce bawili się uczniowie ZST-I w Elblągu

2019-01-12 12:03:48 (ost. akt: 2019-01-12 00:24:24)

Autor zdjęcia: Aleksandra Szymańska

Taki wieczór zdarza się tylko raz i pozostaje w pamięci każdego maturzysty na zawsze. Później zostaje już tylko odliczanie dni do egzaminu maturalnego. W piątek (11.01) na studniówce bawili się uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu.

— Chciałabym, żeby ten bal rozpoczynający wasze dorosłe życie był balem, który będziecie pamiętać do końca swojego życia. Chciałabym, żeby dzisiejsza wasza elegancja, była dla was wzorem na zawsze do stosowania i ta dzisiejsza radość i piękno było zawsze z wami. Życzyłabym sobie, żebyście umieli cieszyć się życiem, sobą nawzajem, byście to sobie wypracowali, zagwarantowali — mówiła uczniom Mariola Witomska, dyrektor ZST-I w Elblągu. — Chciałbym, by w Waszym życiu pojawiali się ludzie tylko mądrzy i wam sprzyjający, rozumiejący was.

Studniówka to bal jedyny i przez to wyjątkowy, bo każdy ma swoją studniówkę tylko raz w życiu.

— Studniówka przypomina nam także o tym, że to już tylko 100 dni zostało do majowych egzaminów. Matury nadchodzą, egzaminy zawodowe trwają i życzę wam, byście osiągnęli w nich jak najlepsze wyniki. Bo to będzie decydowało o tym, w którym miejscu, gdzie i z jakimi osobami będziecie przebywali w swoim życiu. Wiadomo, że życie nie jest balem. Ale może być piękne, tak jak bal — dodała dyrektor ZST-I.

A potem, zgodnie ze słowami wieszcza "poloneza czas zacząć". W piątkowy wieczór na studniówce ZST-I bawiło się około 100 uczniów z sześciu klas maturalnych.
as

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB