Sobota, 24 sierpnia 2019. Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

Hanna Laska - Kleinszmidt nowym naczelnikiem wydziału promocji powiatu

2019-01-24 11:00:31 (ost. akt: 2019-01-24 11:24:27)
Hanna Laska - Kleinszmidt

Hanna Laska - Kleinszmidt

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Hanna Laska - Kleinszmidt wygrała konkurs na stanowisko naczelnika Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Elblągu.

Elblążanka Hanna Laska - Kleinszmidt wygrała konkurs na stanowisko naczelnika Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Elblągu.

Hanna Laska - Kleinszmidt ukończyła Politechnikę Gdańską na kierunkach: ekonomicznym i mechanicznym. Zawodowo od kilkunastu lat związana była z marketingiem, a w szczególności promocją i public relations. Pełniła m.in. funkcję dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Elblągu (2012 r.), pracowała w CSE Światowid, była też rzecznikiem elbląskiego teatru.

— Wybrany kandydat spełnia kryteria wymagane do pracy na ww.stanowisku pracy. Wykazanie się wiedzą niezbędną z zakresu objętego naborem podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej daje gwarancję prawidłowego wykonania zadań na określonym stanowisku — czytamy w uzasadnieniu wyboru nowego naczelnika.

Jak na udało się dowiedzieć, o to stanowisko ubiegało się trzech kandydatów.

28 grudnia ubiegłego roku pracę jako naczelnik Wydziału PEKS Starostwa Powiatowego w Elblągu zakończyła Gabriela Effenberg, która przeszła na emeryturę.
daw

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB