Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Jak biegać to tylko z mapą na orientację

2019-02-05 09:11:41 (ost. akt: 2019-02-05 09:14:40)

Autor zdjęcia: arch. EKO Gryf

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF zaprasza na biegi na orientację.

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie 16 Pułku Wsparcia Dowodzenia wespół z MOSiR zapraszają w dniu 9.02.2019r. na V rundę X Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację. Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów w Parku Modrzewie-Placówka Opiekuńczo Wychowawcza, ul. Mazurska 6.

Zapraszamy wszystkich „twardzieli” na zimowy, sprinterski bieg na orientację po naszym pięknym o każdej porze roku Parku Modrzewie. Start pierwszego zawodnika o 10.00.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPORT-IDENT. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że w Elblągu i na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie.

Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny - jest kategoria rodzinna i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www: ekogryf.pl.
Informacja organizatora

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB