Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Spotkania z tańcem. Przyjdź na warsztaty dancehall

2019-02-05 17:02:24 (ost. akt: 2019-02-05 15:41:08)
Zajęcia taneczne 60 plus

Zajęcia taneczne 60 plus

Autor zdjęcia: arch. CT Promyk

Masz dosyć ciągłego braku słońca, śniegu i mrozu? Nam zima się już nudziła! Żeby podkręcić temperaturę zapraszamy na otwarte warsztaty Dancehall.

Przyjdź w sobotę 16 lutego do Centrum Tańca „Promyk” i podaruj sobie trochę słońca!

Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje imprezę z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem będą to otwarte warsztaty Dancehall. Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy kochają taniec, dobrą zabawę oraz pozytywną energię. Dancehall to bardzo płynny i sensualny taniec pochodzący z Jamajki. Obfituje w ruchy polegające na potrząsaniu pupą, bujaniu biodrami oraz demonstrowaniu atutów kobiecej sylwetki.

— Otwarte warsztaty Dancehall to nie tylko gorąca zabawa i odskocznia od codziennych zapięć, ale również świetny pomysł aby nauczyć się nowego stylu i wykorzystać umiejętności w trakcie karnawałowej imprezy — mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”.

Warsztaty sprawią, że poczujecie eksplozję kobiecości, pewności siebie oraz atrakcyjności! W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Impreza odbędzie się w sobotę 16 lutego w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Start godz. 15:30. Zapraszamy do zapisów - ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl/.
Informacja organizatora


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB