Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

X sezon Grand Prix w Biegach na Orientację

2019-02-06 11:21:39 (ost. akt: 2019-02-06 11:23:32)

Autor zdjęcia: arch. MOSiR w Elblągu

V w sezonie zawody, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16 Pułku Wsparcia Dowodzenia odbędą się 9 lutego 2019 r. w Parku Modrzewie.

— Kolejna, piąta runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, rozegrana zostanie w sobotę 9 lutego 2019 r. w Parku Modrzewia.
Na zawody zapraszamy dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych , szkół ponadpodstawowych, osoby dorosłe i rodziny — informuje Janusz Pająk z Działu Organizacji Imprez MOSiR.
Zgłoszenia do kolejnej rundy, które należy dokonać do dnia 7 lutego, odbywa się będą drogą mailową pod adresem: kazek14521@onet.pl oraz bolesaw.czechowski@interia.pl .

W zgłoszeniu należy podać : imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły.
W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godzinach 9:30-9:45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli).

Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.
Biuro zawodów mieścić się będzie w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 przy ul. Mazurskiej 6 w godzinach 9:30-9:45. Start zaplanowano na godz. 10:00.

Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktacje generalną oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Elbląg w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.
Spośród uczestników biegu, wylosowane zostaną vouchery na kanapki ufundowane przez właścicieli restauracji SUBWAY w Centrum Handlowym Ogrody przy ul. Płk. Dąbka 152.
Informacja MOSiR

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB