Niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Magda Gessler przyjechała do Elbląga. Trzeci lokal w naszym mieście przejdzie kuchenną rewolucję

2019-02-15 13:01:57 (ost. akt: 2019-02-15 13:32:12)
Pierwszy raz Magda Gessler przyjechała do Elbląga w 2013 roku. Wtedy przeprowadzała rewolucję w lokalu Viki Lektiko

Pierwszy raz Magda Gessler przyjechała do Elbląga w 2013 roku. Wtedy przeprowadzała rewolucję w lokalu Viki Lektiko

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Popularna restauratorka przyjechała do Elbląga, by pomóc właścicielom lokalu Złota Kura. To już trzecia taka rewolucja w naszym mieście.

"Dziś .... na Pomorzu .., kolor nieba ... przypomina kolor mojego płaszcza. Idę ratować .... kurze jaja i kurę ... buziaki, Besos miłości moc" - napisała w czwartek (14.02) na swoim fanpejdżu na facebooku popularna restauratorka. I dodała kilka zdjęć sprzed Hotelu Elbląg na elbląskim Starym Mieście. To jednoznacznie potwierdza, że Magda Gessler jest w Elblągu i przeprowadza tu trzecią, kuchenną rewolucję.

Tym razem wielkie zmiany przejdzie restauracja Złota Kura, która znajduje się w centrum Elbląga, przy ul. Bema. Jaki będzie finał rewolucji? Tego dowiemy się już wiosną, podczas kolejnej edycji popularnego show "Kuchenne rewolucje".

Do tej pory Magda Gessler "służbowo" odwiedziła Elbląg dwa razy. W trakcie pierwszego pobytu, w 2013 roku, przeprowadzała rewolucję w lokalu Viki Lektiko, który zamienił się w Szprotę. Restauracja nie udźwignęła jednak ciężaru zmian.

Dwa lata później Magda Gessler pomagała wyjść z impasu pracownikom restauracji Figaro, które po kilku dniach intensywnych prac nad nowym menu i wystrojem lokalu przekształciła się w Duchówkę. Restauracja działa z powodzeniem do dziś.
as

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olo2650 #2684294 | 37.248.*.* 19 lut 2019 12:29

    Promuje pasztety??

    ! - + odpowiedz na ten komentarz