Piątek, 10 kwietnia 2020. Imieniny Borysławy, Makarego, Michała

Wyciągał portfel... Wpadł podczas kontroli drogowej

2019-02-28 12:03:57 (ost. akt: 2019-02-28 12:07:14)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Dość nietypową sytuację mieli policjanci przeprowadzający w środę kontrolę drogową. Pewien mężczyzna, poproszony o prawo jazdy, wyjął portfel, z którego wypadło foliowe zawiniątko z zielonym suszem. W chwili zatrzymania był również pod wpływem narkotyku.

23-letni mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej, która miała miejsce w środę (27.02) przy ul. Warszawskiej. Około południa policjanci zatrzymali opla tigrę, którym kierował 23-latek.

- Mężczyzna sprawiał wrażenie odurzonego i to wykazał policyjny tester. Dodatkowo, gdy funkcjonariusze poprosili go o prawo jazdy, to mężczyzna sięgnął po portfel. W trakcie wyjmowania dokumentu, z portfela wypadł mu… foliowy woreczek z zawartością suszu - informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Po sprawdzeniu suszu testerem, okazało się, że jest to marihuana. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Zatrzymano również jego prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie autem pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyku. Może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB