Niedziela, 21 lipca 2019. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Wszystko o kobietach. Wszystko o mężczyznach na inaugurację wiosny teatralnej

2019-03-16 16:03:18 (ost. akt: 2019-03-16 16:06:30)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Inauguracja 18. Elbląskiej Wiosny Teatralnej odbędzie się w niedzielę (31.03). Widzowie zobaczą spektakl "Wszystko o kobietach. Wszystko o mężczyznach" Miro Gavrana, w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego.

Na wiosnę czekamy wszyscy, a szczególnie na tę Elbląską, która od 18. lat skupia miłośników teatru z naszego miasta i całego regionu. Elbląska Wiosna Teatralna to tradycja, która kojarzy się z pierwszymi cieplejszymi dniami, coraz dłuższymi wieczorami i emocjami.

Ten wyjątkowy czas, w którym zapraszamy w swoje progi ciekawe i cenione teatry z Polski i zagranicy, to kolejny powód do dumy i radości, jak ważnym i potrzebnym miejscem na naszej mapie jest właśnie Teatr.

Inauguracja 18. Elbląskiej Wiosny Teatralnej odbędzie się w niedzielę (31.03), o godz. 19. Widzowie zobaczą spektakl "Wszystko o kobietach. Wszystko o mężczyznach" Miro Gavrana, w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego.

"Wszystko o kobietach" to wnikliwe spojrzenie na zaskakujące życie kilku kobiet, będących na innych etapach dostrzegania swojej kobiecości. To splot historii o przyjaźni, macierzyństwie i miłosnych perypetiach bohaterek, które różnią się od siebie nie tylko charakterem, ale także percepcją rzeczywistości i postawą wobec świata.

Zaś "Wszystko o mężczyznach" to sztuka, przedstawiająca obraz współczesnego mężczyzny, borykającego się z problemami ludzkiej natury. To precyzyjnie konstruuje świat męskich rozmów, a typy bohaterów, kreślone niekiedy stereotypowo, oddają istotę męskiego spojrzenia na egzystencję.

Spektakl zabierze publiczność w podróż po świecie damsko-męskich dylematów, gdzie wszystko opowiedziane zostanie szczerze, sentymentalnie, ale przede wszystkim z dużą dawką doskonałego humoru.
"Wszystko o kobietach. Wszystko o mężczyznach", 31 marca, godz. 19., Teatr im. A. Sewruka w Elblągu.
as

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB