Niedziela, 28 lutego 2021. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Informatyka to kierunek z przyszłością

2019-03-21 19:04:35 (ost. akt: 2019-03-21 15:07:51)

Autor zdjęcia: nadesłane

Decyzją Komisji Akredytacyjnej Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Informatyka w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu uzyskał Certylikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” 2019 oraz Certyfikat nadzwyczajny - Laur Innowacyjności.

Wręczenie obu certyfikatów odbyło się podczas Gali Finałowej Programu w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie 18 marca 2019 roku. Wyróżnienia odebrała dr Irena Sorokosz, prorektor ds. Organizacyjnych PWSZ w Elblągu, której towarzyszyła mgr Teresa Obrzut z-ca dyrektora Instytutu Informatyki Stosowanej im. K. Brzeskiego.

Celem Programu „Studia z Przyszłością” jest promocja kierunków studiów, które wyróżniają się na rynku nowoczesnością koncepcji kształcenia, jakością realizowanego programu oraz skutecznością w edukowaniu dla rynku pracy. Konkurs służy również promowaniu najbardziej innowacyjnych, oryginalnych i wartościowych merytorycznie pomysłów na kształcenie studentów – kształcenie z uwzględnieniem oczekiwań interesariuszy zewnętrznych uczelni.

Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymują kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji. 
 
Certyfikat Nadzwyczajny „Laur Innowacji” otrzymują te spośród certyfikowanych kierunków studiów, które – w opinii Komisji Eksperckiej – wdrożyły najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.
informacja nadesłana

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 997 #2701637 | 83.21.*.* 22 mar 2019 07:21

    zaczyna sie pompowanie kasy , bo wyników nie będzie :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz