Zatańczyli po mistrzowsku!

2019-03-25 16:09:57(ost. akt: 2019-03-25 15:21:43)

Autor zdjęcia: nadesłane

W ubiegły weekend 23-24 marca, pary Elbląskiego Klubu Tańca Jantar wytańczyły wysokie miejsca na turniejach w Rumi. Elblążanie prezentowali swoje umiejętności taneczne podczas Mistrzostw Polski FTS w 10 Tańcach. Konkursem towarzyszącym był VII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi, gdzie Jantarowcom w różnych kategoriach, także udało się zdobyć bardzo dobre lokaty.
Pary Elbląskiego Klubu Tańca Jantar zaprezentowały znakomity poziom w trakcie odbywających się w ubiegły weekend turniejów tanecznych. W Mistrzostwach Polski FTS w 10 Tańcach startowały nasze cztery pary w czterech różnych kategoriach, z czego dwie zdobyły wysokie miejsca na podium. W kategorii Senior III Maria i Wiesław Jankowscy wywalczyli srebro, a w kategorii Senior II Agnieszka i Mariusz Dziurawiec – brąz. Podczas towarzyszącego VII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi zawodnicy EKT Jantar również wywalczyli puchary i medale.