środa, 27 maja 2020. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Dwaj mężczyźni z dopalaczami zatrzymani przez policjantów

2019-03-27 13:01:00 (ost. akt: 2019-03-27 13:07:04)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Policyjna interwencja zakończyła się zatrzymaniem dwóch mężczyzn w wieku 33 i 29-lat. Zabezpieczono przy nich najprawdopodobniej środek odurzający tzw. dopalacz. Mężczyźni z uwagi na odurzenie trafili na badania do szpitala, niedługo później zostali umieszczeni w policyjnym areszcie. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

Kara do 3 lat więzienia może grozić dwóm mężczyznom zatrzymanym wczoraj przez policyjny patrol. W chwili gdy funkcjonariusze weszli do klatki schodowej jednego budynków przy ul. Obrońców Pokoju, 33-latek przesypywał na parapecie okna, zielono brunatną substancję.

Obok stał 29-latek. Obaj sprawiali wrażenie odurzonych. Nie było z nimi logicznego kontaktu, mieli trudności z odpowiadaniem na zadawane im przez policjantów pytania. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, ponieważ jeden z mężczyzn doznał ataku drgawkowego. Po zbadaniu przez lekarza 33-latek i 29-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Odpowiedzą teraz za posiadanie substancji odurzającej. Może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB