Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

Coraz bliżej do otwarcia Castoramy w Elblągu [zdjęcia]

2019-04-01 15:26:38 (ost. akt: 2019-04-01 15:34:56)
Castorama swoje drzwi dla klientów otworzy w najbliższą środę

Castorama swoje drzwi dla klientów otworzy w najbliższą środę

Autor zdjęcia: Aleksandra Szymańska

Już w najbliższą środę (3.04), pierwsi klienci odwiedzą nowy sklep Castorama w Elblągu. W nowo powstałym obiekcie dostępne będą produkty i usługi potrzebne podczas budowy, remontu i urządzania domu oraz wyposażenie ogrodów. Sklep w Elblągu będzie drugą tego typu placówką na Warmii i Mazurach.

Elbląska Castorama znajduje się przy ulicy Żuławskiej 25. Firma stworzyła nowe miejsca pracy dla 145 osób. W tej liczbie aż 130 pracowników pochodzi z Elbląga i okolic.

— Dzięki tak dobranemu zespołowi nowa Castorama zapewni mieszkańcom miasta i okolic profesjonalne wsparcie podczas zakupów — mówi Robert Krygowski, dyrektor elbląskiej Castoramy.

Do Elbląga przyjechała także doświadczona kadra pracowników Castoramy, którzy z firmą są związana od wielu lat. Jedną z nich jest Agnieszka Majka, od dziś kierownik sekcji Ogród w Castoramie. Do naszego miasta przeprowadziła się aż z Jeleniej Góry.

— Lubię nowe wyzwania, za miany są w życiu odświeżające — mówi pani Agnieszka o swojej przeprowadzce do Elbląga. — W Castoramie pracuję od 10 lat na dziale ogród, a z branżą ogrodową jestem związana od 22 lat, więc doświadczenie mam duże. W elbląskim oddziale Castoramy zadbam o to, by doradztwo ogrodowe było w pełni rozwinięte. Mamy pełen wybór asortymentu ogrodowego: ok. 50 rodzajów kosiarek, wykaszarek, pełen pakiet mebli ogrodowych. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie na działkę lub do ogrodu. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie naszych Klientów.

W sklepie w Elblągu, oprócz profesjonalnej obsługi, ma być jeszcze więcej elementów, które wpłyną na komfort zakupów i pozwolą spełnić oczekiwania klientów. Obiekt ma powierzchnię sięgającą blisko 11 000 m², z czego 8500m² stanowi część handlowa. Został podzielony na sektory: Ogród, Techniczny, Kuchnia-Łazienka-Magazynowanie, Budowlany, Ściany-Podłogi-Dekoracje, Obsługi klienta i Logistyki. Dodatkowo Castorama zaoferuje swoim klientom blisko 340 miejsc parkingowych.

Klienci będą mogli wybierać wśród prawie 35 tysięcy produktów. Spośród całej gamy dostępnych rozwiązań, bardzo łatwo będzie wybrać te, które z powodzeniem będzie można zastosować w swoich domach. Ważnym elementem będą także dodatkowe usługi, czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie) czy click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). W sklepie oferowane będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz wiele świadczeń związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu i ogrodzie.

— Wyróżnikiem Castoramy są wyjątkowi doradcy oraz profesjonalne podejście do każdego realizowanego przez naszych klientów projektu. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy sklep spełni wysokie oczekiwania, a nawet pozytywnie zaskoczy klientów z Elbląga oraz jego okolic. Oferujemy kompleksowe wsparcie związane z budową, remontem, urządzaniem i dekorowaniem domów, jak również wyposażeniem ogrodów. Wierzę, że nasze otwarcie wprowadzi nową jakość na tutejszym rynku zarówno jeśli chodzi o ofertę, jak i profesjonalną obsługę – dodaje Robert Krygowski, dyrektor sklepu Castorama w Elblągu.
Oficjalne otwarcie sklepu już w najbliższą środę (3.04), o godzinie 7.
as


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB