Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach ul. Warszawskiej

2019-04-04 13:07:11 (ost. akt: 2019-04-04 13:08:33)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Dziś w godzinach pomiędzy 15 a 17 mogą nastąpić utrudnienia w ruchu w okolicach ronda przy ulicy Warszawskiej oraz z kierunku na Malbork przy zjeździe z drogi S7 (drugie rondo).

Dziś w okolicy wymienionych ulic w godzinach 11.00-12.00 policjanci rozpoczęli ręczne kierowanie ruchem, z uwagi na sporą ilość pojazdów zmierzających do nowo otwartego hipermarketu.

Kolejne utrudnienia w ruchu mogą nastąpić około godziny 15-16 wtedy też przewidywane jest ręczne kierowanie ruchem. Będzie ono wykonywane w zależności od potrzeb i natężenia pojazdów.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. BEZ SCIEM proszę #2709319 | 188.146.*.* 4 kwi 2019 13:46

    Słucham sobie Radia Olsztyn. Co godzinę w informacjach podają tam wiadomości o ruchu drogowym w Olsztynie, Ełku i Elblągu. Nie wiem skąd czerpią newsy ale podejrzewam, że z sufitu. Dzisiaj rano podali, że w Elblągu korkuje się skrzyżowanie Plk Dąbka i Krolewieckiej, nie pierwszy raz zresztą. Ponieważ to miejsce widzę z okna, wyglądam a tam... żadnego korka! Ruch odbywa się płynnie, w trakcie zmieniających się świateł. Natomiast ani dziś, ani wczoraj nie padła w Radiu Olsztyn ani jedna informacja o wzmożony ruchu na arteriach w okolicy Castoramy. Jest to jakby nie było jedyny dojazd do węzła Południe oraz wylot w kierunku Malborka i dalej. No ale jak to mówią Olsztynie a także w ich radiu, najważniejsza jest w regionie DK 16. Sprawy Elblaga oraz dróg takich jak DK 22 albo Siódemka nie są dla ekipy wiadomości, tego radia godne zauważenia. Dziękuję za uwagę i za takie województwo!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz