środa, 3 czerwca 2020. Imieniny Anatola, Leszka, Tamary

Festyn charytatywny dla Malinki Piśkiewicz

2019-04-19 09:12:01 (ost. akt: 2019-04-19 09:14:31)

Autor zdjęcia: nadesłane

Tolkmicko zaprasza na charytatywny festyn rodzinny „Cud Malina”. Cały dochód zebrany podczas imprezy zostanie przekazany na rehabilitację oraz protezowanie Malinki Piśkiewicz.

Malinka jest jedną z bliźniaczek, które urodziły się w grudniu 2018 roku. Z powodu zespołu pasm owodniowych, już w pierwszej dobie swojego życia dziewczynka przeszła zabieg autoamputacji prawej kończyny dolnej na wysokości uda i od tamtej chwili stale będzie pod opieką ortopedów i rehabilitantów, w celu przygotowania nóżki do protezowania i opracowania odpowiednich protez.

W niedziele 28 kwietnia 2019 r dla Malinki zagra cała gmina Tolkmicko. Od godz. 13 na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku stanie wiele stoisk gastronomicznych, itp. Do nabycia będą m.in. wyśmienite pierogi, cepeliny, ciasto lub żurek okolicznych kół gospodyń.

Dodatkowo odbędzie się zumba dla małych i dużych, pokaz sprzętu policyjnego, strażackiego oraz ratownictwa medycznego. Każdy będzie mógł wypróbować swoich sił w rzemiośle dawnym lub poczuć odrobinę adrenaliny podczas przejażdżki motocyklem. Na najmłodszych również czekać będą kucyki!

Na scenie będzie głośno i wesoło. Występy rozpoczną przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tolkmicku. Później będzie można usłyszeć uczestniczkę The Voice Kids – Julie Jasińską oraz wybitnego saksofonistę p. Wojciecha Haza. W godzinach popołudniowych zabawiać uczestników festynu będzie, wszystkim dobrze znany, Łukasz Gesek oraz zespół Libra Band z Braniewa.

Dobro powraca ze zdwojoną siłą! A przecież „Pomaganie jest dziecinnie proste”! Dlatego nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!
informacja nadesłana

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB