Sobota, 30 maja 2020. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Seniorzy dowiedzą się co robić, aby mieć zdrowe serce

2019-04-22 10:00:56 (ost. akt: 2019-04-19 11:46:34)
Spotkanie "Kierunek zdrowie"

Spotkanie "Kierunek zdrowie"

Autor zdjęcia: Michał Górnik

Pod hasłem „Ruszaj się i ciesz się zdrowiem” już w najbliższy wtorek (23.04), rozpocznie się trzeci cykl popularnych wśród elbląskich seniorów bezpłatnych spotkań w ramach kampanii prozdrowotnej pn. „Kierunek: Zdrowie”.

Podczas pierwszego spotkania seniorzy dowiedzą się co robić, aby mieć zdrowe serce. Wykład na ten temat poprowadzi Pani Krystyna Karaś – lekarka pracująca na II Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Endokrynologicznym i Diabetologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Będą również zajęcia ruchowe, przygotowane przez Panią Ewę Kalkę ze Szkoły Tańca & Agencji Artystycznej „Broadway“ oraz degustacja zdrowej żywności.

Spotkanie odbędzie się w godz. 13.00 – 15.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135. Z uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie.

Organizatorem kampanii jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów, a partnerem Szpital Miejski im. św. Jana Pawła II oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.
UM Elbląg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB