Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Drugi sezon motocyklowy rozpoczęty! [zdjęcia]

2019-05-04 21:35:48 (ost. akt: 2019-05-05 22:32:53)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Brać motocyklowa z Moto Taem Elbląg po raz drugi zainaugurowała sezon.

Setki motocyklistów już przed godziną 11 zaczęli zjeżdżać na parking przed Katedrą św. Mikołaja, na elbląskiej starówce. O 11 rozpoczęła się uroczysta msza, po której zostały poświęcone motocykle

Po oficjalnych uroczystościach ruszyła ulicami naszego miasta parada motocykli, której przewodził prezydent Elbląga Witold Wróblewski na swoim harleyu, a towarzyszyła mu pani Monika, która wylicytowała tę podróż na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kawalkada dotarła do parkingu PWSZ, gdzie rozpoczęła się dalsza część wspólnej z mieszkańcami zabawy. Można było obejrzeć wręcz kaskaderskie pokazy motocyklistów. Pokaz jazdy ekstremalnej na rowerach, jak i symulację ratownictwa medycznego z udziałem motocyklowych ratowników i elbląskich strażaków.

Mamy nadzieję, że imprezy organizowane przez Elbląską Grupę Motocyklową Moto Taem na stałe już zagoszczą w kalendarzu miejskich wydarzeń.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.
Marek Lewandowski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2737878 | 93.105.*.* 24 maj 2019 22:32

    www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl

    ! - + odpowiedz na ten komentarz