Sobota, 30 maja 2020. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Olsztyn: Uczyć, informować, zapobiegać – policjanci z Elbląga mówili nie tylko o „dopalaczach” [Zdjęcia]

2019-05-24 10:00:55 (ost. akt: 2019-05-24 10:04:33)

Autor zdjęcia: nadesłane

Szkolenie w ramach edukacyjnego projektu profilaktycznego pn. "Uczyć, informować, zapobiegać. Otwarte szkoły - Otwarte jednostki Policji". Projekt ma charakter długofalowy, a trwa nieprzerwanie od 2011 r. i wpisuje się w zadania Rządowego Programu "Razem Bezpieczniej".


Asp. szt. Dariusz Komosiński i mł.asp. Katarzyna Stankiewicz z Wydziału Prewencji Kryminalnej KMP w Elblągu, wystąpili w roli prelegentów podczas szkolenia dla nauczycieli z województwa warmińsko–mazurskiego. To odbyło się wczoraj w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

Funkcjonariusze zaprezentowali działania podejmowane przez warmińsko-mazurską Policję w obszarze zapobiegania uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży, a także zaprezentowali specjalistyczną walizkę profilaktyczną z atrapami narkotyków oraz innych środków odurzających.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2737859 | 93.105.*.* 24 maj 2019 22:27

    www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl

    ! - + odpowiedz na ten komentarz