Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Wielka feta na Krakusa! [ZDJĘCIA]

2019-06-15 17:22:50 (ost. akt: 2019-06-16 10:26:05)

Autor zdjęcia: Konrad Uściński

Dziś (15.06) o godz. 17, piłkarze Concordii rozegrali ostatni w tym sezonie mecz. Ich rywalem na stadionie przy ul. Krakusa byli Mamry Giżycko. Tuż po tym spotkaniu na murawie stadionu nastąpi wręczenie pomarańczowo-czarnym medali i pucharu za zdobycie mistrzostwa forBET IV ligi. Dla kibiców, przed i w trakcie meczu, przygotowano wiele atrakcji, w tym grilla oraz strefę rozrywki głównego sponsora ligi m.in. z konkursami i konsolami Xbox do gry w FIFA.

W sobotę, 15 czerwca odbyła się ostatnia kolejka w forBET IV lidze. Concordia awans do III ligi zapewniła sobie już trzy kolejki temu, ale dopiero teraz będzie okazja do wspólnego świętowania piłkarzy z kibicami na stadionie przy Krakusa.

- To jest ostatnia kolejka ligi IV, w tym sezonie jest ona obligatoryjna, ponieważ wszystkie zespoły graja w tym samym czasie. - mówi Marek Burchard, prezes Concordia Elbląg i dodaje: - Jest to okazja by podziękować kibicom i cieszyć się z awansu do III Ligi. Dla uczestników dzisiejszego wydarzenia przygotowalnia z głównym sponsorem, różne atrakcje oraz posiłek z grilla i nie tylko.

Po sobotnim meczu z Mamrami Giżycko odbyła się wielka feta, podczas której nastąpi koronacja pomarańczowo-czarnych. Medale i puchar za mistrzostwo forBET IV ligi wręczył zespołowi Concordii prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz prezes spółki forBET, która jest sponsorem tytularnym rozgrywek. Dodatkowo już o godz. 15:30, na zieleńcu za trybunami otwarta została strefa rozrywki głównego sponsora. Specjalnie dla kibiców na świeżym powietrzu przygotowano w ten dzień wiele atrakcji.

- W strefie tradycyjnie do dyspozycji kibiców mamy bramkę celnościową, Xboxy z Fifą, piłkarzyki oraz DJ-a, który przeprowadza różnego rodzaju konkursy sportowe, jak np. rzuty do bramki bądź podbijanie piłki. Podczas eventu hostessy zbierać będą od kibiców typowania na tabletach, a kibice w zamian za to otrzymają od nas drobne gadżety, jak również bonusy na grę – zapowiadają organizatorzy strefy rozrywki.

Ponadto klub przyszykował dla kibiców bezpłatną strefę gastronomiczną, w której podawane były kiełbaski z grilla.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB