Niedziela, 23 lutego 2020. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Salon Suzuki otwiera swe bramy i oferuje wakacyjne ceny

2019-06-19 10:28:42 (ost. akt: 2019-06-21 09:57:33)

Autor zdjęcia: mat.pras.

Fascynaci najnowocześniejszych trendów w motoryzacji będą mieli niecodzienną okazję do zapoznania się nowościami Suzuki, a także wylosować możliwość weekendowych przejazdów Vitarą! I nie tylko. Nadchodzi bowiem lato gorących cen! A tym samym eksperci zapraszają do salonów, m.in. w Elblągu.

Wakacyjna oferta Suzuki to unikatowa propozycja łącząca specjalne ceny na wybrane modele oraz znakomite widowiska z udziałem dziennikarzy motoryzacyjnych i utalentowanych artystów. Każdy miłośnik motoryzacji powinien tam zawitać.

— W dniu 26 czerwca w salonie Suzuki Gołębiewski przy ul. Żuławskiej 19 w Elblągu odbędzie się ekskluzywny pokaz w ramach Wakacyjnej oferty Suzuki — zaprasza Karina Hirsz, Dyrektor Obsługi Posprzedażnej. — Na uczestników będzie czekać moc atrakcji: gorące ceny wybranych modeli, pokazy z udziałem utalentowanych artystów, prezentacje samochodów prowadzone przez znanych dziennikarzy motoryzacyjnych, a także świetna zabawa i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak dodaje, tylko latem wyjątkowe SUV-y i crossovery będą dostępne w specjalnej Wakacyjnej Ofercie Suzuki.

— To idealni kompani każdej podróży, gwarantujący najwyższy komfort dla całej rodziny, imponującą przestrzeń bagażową, a także najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa i napęd na cztery koła ALLGRIP — wylicza przedstawicielka Suzuki.

Na tym nie koniec. Podczas pokazu organizatorzy spośród przybyłych gości wylosują osobę, które otrzyma Suzuki Vitare na weekend z pełnym bakiem paliwa!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB