Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Te wakacje w Elblągu nie będą nudne!

2019-06-22 10:50:54 (ost. akt: 2019-06-26 11:39:46)

Autor zdjęcia: MOSiR Elbląg/archwium

Skończył się rok szkolny. Miasto nie zostawia jednak dzieci i młodzieży samej sobie. Już od poniedziałku startuje akcja „Wakacje z MOSiR-em”!

Upragnione wakacje nadeszły w tym roku nieco szybciej. Młodzi elblążanie odliczali dni do 19 czerwca. Wtedy bowiem zakończony został rok szkolny 2018/2019. Przerwa od szkolnych obowiązków poprzedzona została długim weekendem. Elbląski MOSiR zapowiedział, że tuż po nim rusza akcja „Wakacje z MOSiR-em”. Inicjatywa ta ma zapewnić młodzieży (i nie tylko) aktywne spędzanie wakacji. W programie nie zabraknie różnorodnych turniejów, wycieczek rowerowych a także zabaw na tafli lodowiska.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia, że każdy chętny znajdzie w „Wakacjach z MOSiR-em” coś dla siebie. Ważną informacją jest to, że wszystkie zajęcia w ramach akcji są bezpłatne.

— „Wakacje z MOSiR-em” rozpoczniemy już w poniedziałek, 24 czerwca, otwarciem strefy gier i zabaw, która będzie działała do końca sierpnia – mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy w MOSiR – Uczestnicy zajęć do dyspozycji będą mieli: stoły do cymbergaja, stoły do piłkarzyków, trampoliny, mini boisko do piłki nożnej, stoły do tenisa stołowego oraz boisko do mini koszykówki. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 15:00.

W czasie trwania Wakacji z MOSiR-em zaplanowaliśmy 3 wycieczki rowerowe – informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez. – Jest to doskonała forma aktywnego spędzania wolnego czasu.

Uczestnicy wycieczek nie tylko poprawią swoją kondycję, ale także poznają uroki Elbląga i miejscowości położonych wokół miasta.

Pełna oferta tegorocznej akcji jest dostępna jest TUTAJ.


Paweł Suszek

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB