Jak już informowaliśmy, kobieca Superliga w najbliższym sezonie ma być ligą zawodową. Obecnie trwa proces licencyjny, ale dla wielu klubów problemem jest zgromadzenie wymaganego budżetu (minimum półtora miliona złotych).
Poza tym wprowadzono dodatkowe obostrzenia w kwestii regulowania wszystkich należności finansowych wobec zawodniczek, sztabów szkoleniowych oraz pracowników.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!