Czwartek, 4 czerwca 2020. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Osoby uzależnione lub bezdomne tu bezpłatną znajdą pomoc

2019-07-10 11:05:04 (ost. akt: 2019-07-10 11:05:19)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: pixabay.com

W Elblągu działa punkt konsultacyjno-doradczy dla osób uzależnionych, współuzależnionych, bezdomnych i potrzebujących. Z porad i konsultacji osoby parające się z życiowymi problemami mogą skorzystać bezpłatnie.

„Teen Challenge” Chrześcijańska Misja Społeczna Oddział w Elblągu informowała, że prowadzi punkt, w którym pomoc lub poradę uzyskają osoby uzależnione, współuzależnione, bezdomnych i potrzebujących. Działalność tego miejsca jest współfinansowana przez elbląski samorząd.

— Celem działalności punktu, jest udostępnienie właściwej oferty pomocowej: konsultacyjno-informacyjnej, edukacyjnej, doradczo - wspierającej oraz motywującej do zmiany, wspartej doradztwem i towarzyszeniem konsultanta w podejmowaniu działań w kierunku wyjścia z problemów uzależnienia, współuzależnienia, bezdomności oraz pokrewnych- poinformował Piotr Grzeszczuk z Teen Challenge.

Co bardzo ważne, pomoc udzielana w elbląskim punkcie jest bezpłatna. Prowadzone konsultacje odbywają się podczas indywidualnych spotkań na które można przyjść w czasie otwarcia punktu tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 13:00 przy ul. Związku Jaszczurczego 17/28 w Elblągu lub po uprzednim telefonicznym umówieniu się. Telefony kontaktowe: 503-555-022 lub 530-516-972.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB