Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Wakacje w mieście - półkolonia integracyjna 2019

2019-07-29 15:21:57 (ost. akt: 2019-07-30 13:01:04)

Autor zdjęcia: SOS-W nr 2

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu po raz kolejny jest organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży w trakcie wakacji. Przyjazne osobom niepełnosprawnym miejsce tętni letnią radością.

Moc atrakcji przygotowanych przez organizatora sprawia, że dzieci nie mają chwili na nudę. Zajęcia w formie wyjazdowej połączone z warsztatami i aktywnym wypoczynkiem między innymi w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym, Kadynach, Mikoszewie, Sąpach, pozwalają na rozwój dziecięcych pasji. Wyjścia do elbląskich miejsc typu Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia czy Park Piekarczyka, to czas na niczym nieskrępowaną dawkę śmiechu i zabaw z rówieśnikami.

-Wakacje to piękny czas, podczas którego warto jednak zadbać w szczególny sposób o szeroko rozumiane bezpieczeństwo dzieci. Uczestnicy integracyjnej półkolonii w Ośrodku wzięli udział w cyklu zajęć edukacyjnych „Sieciaki na wakacjach w Twojej miejscowości”. Celem akcji Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i Fundacji Orange jest edukacja w zakresie reagowania na zagrożenia w Internecie oraz możliwości ich unikania. Uczestnicy podczas zajęć warsztatowych poznali zasady bezpiecznego korzystania z sieci, ochrony prywatności dowiedzieli się jakie zagrożenia mogą być związane ze znajomościami online oraz kim są hejterzy. - informuje Marzena Żachowska - pedagog SOSW nr 2 w Elblągu.

Opr. MR


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Orlando Cano #2770507 | 185.56.*.* 1 sie 2019 07:17

    Otrzymałem dzisiaj wsparcie finansowe w wysokości 100 000 euro od prywatnej instytucji, która skontaktowała się z nimi canoorlando11@gmail.com. Skontaktuj się z nim. Jestem pewien, że pan Orlando Cano ci pomoże.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz