Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Na niepokornych parkujących – słupki

2019-08-29 14:40:31 (ost. akt: 2019-08-29 14:41:07)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: raz

Rozpoczął się montaż słupków na ul. Teatralnej. Mają zapobiec łamaniu przepisów przez kierowców beztrosko – poza przepisami – parkujących swoje pojazdy.

Departament Zarząd Dróg UM przypomina kierowcom, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczął się montaż słupków wygrodzeniowych na ul. Teatralnej - wzdłuż pawilonów handlowych.

— Zmiana na ul. Teatralnej polegać będzie na likwidacji nieprawidłowego parkowania pojazdów na ścieżce rowerowej i chodniku w obrębie skrzyżowania z ul. Królewiecką i 12 Lutego – poinformował Łukasz Mierzejewski z elbląskiego ratusza.

I przypominam że Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pozytywnie zaopiniowała propozycję Departamentu Zarząd Dróg dotyczącą wygrodzenia w formie słupków na wspomnianym odcinku, oraz dodanie odpowiedniego znaku.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Twój pidpus #2783524 | 37.47.*.* 29 sie 2019 16:22

    Panie Mierzejewski z UM. Tam słupki częściowo rozwiążą problem tylko. Tak hak na Hetmanskuej. Będą powyginane, będą wyjeżdżać za słupki. Tam patrol policji lub straży miejskiej na teatralnej potrzebny i kamery.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz